facebook twitter youtube

Programma



Bekijk hier het programmaboekje

Zaterdag 3 november


Lindenbergzaal

20.15 – 20.45 uur – Opening – Woensdagavond! (o.l.v. Albert Hoex van Theater de Plaats)
21.00 – 21.45 uur  - Dans:

- iLL Skill Squad Next Gen
- Lindenberg Dance Company - Feinte
- Boys Action i.s.m. Scapino Ballet – delen uit Kathleen

22.00 – 23.30 uur – Première The 48 Hours Music Project

Steigerzaal

20.45 – 21.45 uur – Hiphop-theaterproductie Ugly Duckling
22.30 – 23.30 uur – Hiphop-theaterproductie Ugly Duckling

Marikenzaal

21.45 – 22.00 uur – Urban dans met Johnny Lloyd

Karolingenzaal

Doorlopend programma met:

20.30 – 21.30 uur – Picture Book met Peter Lada, Julian Hertz en Sophie Veline
21.30 – 22.30 uur  - Presentatie masterclass Bindervoet & Henkes, met optreden van Rogier Pelgrim
aansl. tot 22.45 uur – Rogier Pelgrim met band
22.45 – 23.45 uur – Stone Bowels van Niels Duffhües, met Choirboy Invisible en BillyConnected

Exporuimte

Doorlopend – Expositie masterclass Jan Rothuizen

Foyer

21.45 – 22.15 uur – Fashionshow Kunstbende
22.15 – 02.00 uur – Dansen met de Turntable Tampeloeresen
Doorlopend –  AvierKoerier

Poppodium Merleyn

00.00 – 05.00 uur – Gevaarlijk GOED-afterparty


Zondag 4 november


Lindenbergzaal

14.00 – 15.15 uur – Muziek:

- Brassband Gelderland & kinderen van Muziek in de Klas – Rijp en Groen
- Het Nijmeegs Mannenkoor & Irma ten Brinke –  Eén tegen honderd
- Luscinia & John van Halteren – Nachtegalen zingen

16.30 – 17.30 uur - Merlijn Twaalfhoven – The air we breathe

Steigerzaal

14.00 – 14.45 uur – Presentatie Act2Go!
15.15 – 16.45 uur – Masterclass Frans Bromet – presentatie
16.45 – 17.00 uur – Documentaire over de voorstelling De Ontmoeting XS: FAUXdeville van Introdans Interactie

Marikenzaal

Doorlopend – Workshop Virtual eMotions

Karolingenzaal

14.15 – 15.00 uur – Picture Book met On Eva, Nina Vine en Marcel Verbeek
15.15 – 16.00 uur – Masterclass Saskia Temmink – presentatie
16.00 – 16.45 uur – Masterclass Frans Strijards – presentatie

Exporuimte

Doorlopend – Expositie masterclass Jan Rothuizen

Foyer

13.00 – 18.00 uur – Dansbattle o.l.v. DubbelzoDwars
Doorlopend –  AvierKoerier

  • Facebook
  • Hyves
  • Twitter
  • Google Gmail
  • MySpace
  • Google Bookmarks
  • Share/Bookmark