facebook twitter youtube

Zaterdag



Lindenbergzaal

15.00 uur – Opening - cross-over door Pieter Klaassen
15.45 uur – Balletstudio Daniëlle /Song of Sophia - dans
16.00 uur – Lynx Dance Dynamic - urban arts/dans
16.15 uur – e-motion dance company/Stranger In A Strange Land – dans
17.00 uur – Grote Broer & Waalhalla/Second Life – cross-over
18.00 uur – ID Dance /The Mood – urban arts/dans
18.15 uur – Jazzdansgroep Lèfamm – dans
18.30 uur – Lindenberg Dance Company/Barroca - dans
20.00 uur – Vrouwenzo – muziek
20.20 uur – Uitdagend Wild/De Liefde - muziek
20.45 uur – Carlijn - muziektheater
21.00 uur – Bert Louissen – muziek
21.30 uur – De Meiden van SoeT – muziek

Steigerzaal

16.00 uur – MindMix Academy/Love Of My Life – cross-over
17.15 uur – Hoboïstentrio De Plantage – muziek
17.30 uur – Electric-Bird – muziek
18.00 uur – Ischico Velzel – muziek
18.45 uur – Kaloramatheatergroep Mooi Uitzicht /Romeo & Julia – theater
20.00 uur – Theatergroep Menes /Kans – Ga direct door naar start – theater
20.15 uur – Theatergroep Drift /(delen uit) Touch Scream– theater
20.30 uur – Toneelgroep Coulisse/De Jossen – theater
21.00 uur – Tejatertick / Rivier diep, berg hoog – theater
21.15 uur – Nachttheater/Ezra– theater
21.30 uur – 100vogels/ZEEP – theater

Karolingenzaal

15.45 uur – Masterclass Chris Tates/Pittige Dialogen – theater
19.00 uur – Sir Sore presents a beatbox met zang en strijkers – cross-over
19.30 uur – NLS en Mr. Blue Sky – cross-over
20.30 uur – winnaars Aan het woord!Marjan Lammens-de Caluwé, Josien van Barlo & Jan Neuman,
Hein van der Schoot, Frouke Arns – literatuur (presentatie Oscar Kocken)
21.30 uur – Toon/Beeld/Spraak – masterclass/cross-over – muziek / film/ literatuur (presentatie Oscar Kocken)

Valkhofzaal

17.00 uur – OIIO - muziek
17.30 uur – Miriam Moczko – muziek
18.00 uur – Maura – muziek
18.30 uur – Eek & The Sweet Hideaway – muziek
19.00 uur – Roel Smeets – muziek
19.30 uur – Joost Biesheuvel – muziek
20.30 uur – Henning/Trunkfunk live show– urban arts/muziek
21.00 uur – DizzowDynamiscH – urban arts/muziek
21.30 uur – Overtref & Mr. Simple – urban arts/muziek
22.00 uur – Henning & Freez – urban arts/muziek
22.30 uur – Kabel – urban arts/muziek

Foyer

14.00 uur – Gevaarlijk GOED-clip door Overtref & Mr Simple versus Kraftstoff – urban arts/film
20.30 uur – 4XM Beatbox Showcase – urban arts/muziek

Exporuimte

17.00 uur – Opening expositie deelnemers masterclass Arno Arts – beeldende kunst

Binnenplaats

16.00 uur – Graffiti vs.streetart – urban arts/beeldende kunst
16.00 uur – 4 elementen in 1 kubus – urban arts/beeldende kunst
16.00 uur – Hiphop café – urban arts/muziek
16.00 uur – Beat Battle – urban arts/muziek

  • Facebook
  • Hyves
  • Twitter
  • Google Gmail
  • MySpace
  • Google Bookmarks
  • Share/Bookmark