facebook twitter youtube

Deelnemers



De deelnemers van Gevaarlijk GOED 2010 waren:

Muziek

Casper Adrien – singer-songwriter
BillyConnected – floating rock
Henk Boogaard – singer-songwriter
Joeri Deckers – klarinet, fagot
Meda Donkers – zang
Do Not Run We Are Your Friends – muziek
Wouter Driessen – singer-songwriter
Grada Gootjes  – zang, gitaar,djembé en piano
Alex van der Horst – singer-songwriter
Harmonie Koningin Wilhelmina Wamel – muziek
Jill &Lonneke - zang en piano
Jeugdkoor Koorschool Midden-Gelderland - zang
Frank Nendels – zang
Rogier Pelgrim – singer-songwriter
Niek Pronk – singer-songwriter
RosaLinde – zang en gitaar
Serenade – close harmony
Shock Royal – electropop, dance
Slagmoals – slagwerk, muziek, drama
Verney van der Sluys – piano
Anne Taris – harp

Theater

CabBizar – Romeo and Juliet-ed
JeugdTheaterSchool Markant – Le Kantoor en Insjallah
Toneelgroep van Steen – De Drie Zusters
Tejatertick  -  Nu even wel (van Maria Goos)

Dans

Balletstudio Daniëlle – cross-over met urban arts
DansFabric – Proloog
El puchero flamenco – Presente!
Flex Dansstudio
Jazzdansschool Bertha Huls
Léa Canu Ginoux – Two Versions of a Performance
Mars Bentum dans & theaterschool
De Plantage – klassiek ballet – Le Roi Danse
Rezgui Company

Beeldende Kunst

Esther van Groeningen (Arnhems keramiek atelier) – cross-over  met urban arts
Rido Jansen – beeldende kunst
Rachel de Kler  - wonderlaars
Hilde Spanjers – keramiste – cross-over met urban arts

Literatuur

Frouke Arns – poëzie
Josien van Barlo & Jan Neuman - poëzie
Kila & Babsie – stereopoëzie
Ineke van Laanen – scenarioschrijver Cut the Crap
Marjan Lammens-de Caluwé – scenarioschrijver Cut the Crap
Tim Pardijs – poëzie
John van de Pas – scenarioschrijver Cut the Crap
Mariella Vermeer -  poëzie
Williëtte Wolters-Groeneveld – scenarioschrijver Cut the Crap

Film

Paul Alexander -  filmmaker Cut the Crap
Carol Bastings – filmmaker Cut the Crap
Fresh Vibes Productions – korte film I Quit
JTR Jeugd Theater- en Filmschool, Tiel – kort film Het Kleine Volkje
Lotje Kerckhaert - filmmaker Cut the Crap
De Kijkbuiskinderen – korte film A Way
Arthur van der Lee - documentaire skatepark Doetinchem 
Wouter Hermans – filmmaker Cut the Crap

Interdisciplinair

Eavesdrop – muziek en beeldende kunst 
Anna-Sophie en Roos Postmaa – Fl’air
New Arts College Nijmegen – A taste of New Arts
Slagwerkensemble Elspeet -  Samurai
WhatEverHappens - Meer momenten
 
Urban arts

Esther Aarts – urban illustrator
Act BMX – BMX-fietsen
Michiel Alders (Graffiti.nl) – panel debat
Achmed Boukiour (Stichting PAN) – panel debat
Marcellino van Callias (The Streets Department) – host debat
DubbelZoDwars – breakdance
Mirka Farabegoli - kunstenaar expo This is not A-sign 
Roos Giethoorn (SUBWALK) – panel debat
Graffiti.nl - graffiti schrijven
Kjell van Ginkel (MESMO) – spreker artist talk over streatwear
Rien Groenewegen (WHAA) – panel debat
Ill Skill Squad – breakdance
Bart Janssen – kunstenaar expo This is not A-sign 
Rutger de Jong- kunstenaar expo This is not A-sign 
Peter Kolks (Freshcotton) – spreker artist talk over streatwear
Mermaid- kunstenaar expo This is not A-sign 
M.O. & Brakko – rappers
Annemieke Olthuijs - beeldend kunstenares
Overtref – rapper
Djim Pijnappel - kunstenaar expo This is not A-sign 
Wiljo Rouwenhorst - – kunstenaar expo This is not A-sign 
Seňor Hernandez – initiatiefnemer Munny design contest
Team Twisted - freerunning
Anton Thiel – panel debat
Remco van der Velden (Ontour) – spreker artist talk over streatwear
Christiaan Vossen – kunstenaar expo This is not A-sign 
Jesse Weijers (Reell) – spreker artist talk over streatwear
Damiaan Winkelman – skateboarder

 

  • Facebook
  • Hyves
  • Twitter
  • Google Gmail
  • MySpace
  • Google Bookmarks
  • Share/Bookmark